Állásajánlat

2019. szeptember 24.

A SZEGEDI NEMZETI SZÍNHÁZ BÉRELSZÁMOLÓ munkatársat keres.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő (8 órás)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Mozgóbér/egyéb juttatások/megbízási díjak számfejtése a KIRA rendszerben, munkaidőkeret elszámolása, távollétekkel kapcsolatos adminisztráció, CSED/GYED ügyintézés, munkáltatói igazolások kiadása, bérszámfejtéshez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Jelentkezési feltételek:

  • Közép- vagy felsőfokú munkaügyi/bérügyintézői végzettség,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Egészségügyi alkalmasság

Elvárt kompetenciák:

  • önálló, pontos munkavégzés
  • jogszabályok naprakész ismerete (adó-, tb- és munkajogi törvények)

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Bérelszámolás területén szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • KIRA program ismerete

Jelentkezéshez benyújtandó:

  • Fényképes (szakmai) önéletrajz a jelentkező elérhetőségeivel

Pozitív elbírálás esetén benyújtandó továbbá:

  • Képzettséget, végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. október 4.

A jelentkezések benyújtásának módja:

  • Postai úton, a Szegedi Nemzeti Színház (6720 Szeged, Vaszy Viktor tér 1.) munkaügyi osztályára címezve. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: Bérelszámoló.
  • Elektronikus úton Mellár Judit részére a ber [at] szinhaz.szeged.hu e-mail címen keresztül

A jelentkezés elbírálásának határideje: 2019. október 11.